12 okt

  • By Redactie Toekomst en Talent
  • In Overig
  • Commentaar Off

Schoolvoetbal 2018 Finaledag  (klik)

        

Schoolvoetbaltoernooi Zuidoost (werkgroep Schoolvoetbal).

Wedstrijdschema Finaledag 2018: woensdag 17 oktober

Bijlmersportpark bij Zuidoost United

Tijd           Veld Afdeling             Wedstrijd

 

15.00                1A    3 en 4       Wereldwijs 4 – Morgenster 4     (wedstr.A)

15.15                1A    3 en 4       Polsstok 3 – Het Gein 4               (wedstr.B)

15.45                1A    3 en 4       verliezer (A) – verliezer (B)          om 3e pr.

16.00                1A    3 en 4       winnaar (A) – winnaar (B)            Finale!

 

14.45                1C    5 en 6       Onze Wereld 2 – Blauwe Lijn 4     (poule X)

15.00                1C    5 en 6       Blauwe Lijn 4 – Wereldwijs 3        (poule X)

15.15                1C    5 en 6       Wereldwijs 3 – Onze Wereld 2        (poule X)

 

14.45                1D    5 en 6       Rozemarn 2 – Polsstok 2             (poule Y)

15.00                1D    5 en 6       Polsstok 2 – Crescendo 4             (poule Y)

15.15                1D    5 en 6       Crescendo 4 – Rozemarn 2          (poule Y)

15.45                1D    5 en 6       2e van poule X – 2e van poule Y    om 3e pr.

16.00                1D    5 en 6       1e van poule X – 1e van poule Y    Finale!

 

14.45                3A    7 en 8 jo.  Samenspel 1 – Crescendo 1         (poule Z)

15.00                3A    7 en 8 jo.  Crescendo 1 – Bijlmerhorst 1      (poule Z)

15.15                3A    7 en 8 jo.  Bijlmerhorst 1 – Samenspel 1       (poule Z)

14.45                3B    7 en 8 jo.  Nellestein 1 – Polsstok 1              (poule Q)

15.00                3B    7 en 8 jo.  Polsstok 1 – Crescendo 2             (poule Q)

15.15                3B    7 en 8 jo.  Crescendo 2 – Nellestein 1           (poule Q)

15.45                3A    7 en 8 jo.  2e van poule Z – 2e van poule Q   om 3e pr.

16.00                3A    7 en 8 jo.  1e van poule Z – 1e van poule Q   Finale!

        

15.00                2A    7 en 8 me. Nellestein 4 – Polsstok 4              (wedstr.A)

15.15                2A    7 en 8 me. Het Gein 5 – Samenspel 4            (wedstr.B)

15.45                2A    7 en 8 me. verliezer (A) – verliezer (B)          om 3e pr.

16.00                2A    7 en 8 me. winnaar (A) – winnaar (B)            Finale!

 

De prijsuitreiking vindt plaats voor of binnen (bij regen) in de kantine van Zuidoost United om circa 16.30 uur!

Bij gelijk eindigen worden penalties genomen, daardoor kan de prijsuitreiking iets later starten.