31 okt

  • By Redactie Toekomst en Talent
  • In Overig
  • Commentaar Off

 

 

Schoolvoetbaltoernooi Zuidoost (werkgroep Schoolvoetbal).

Wedstrijdschema Finaledag 2017: woensdag 1 november  Sportpark de Toekomst Ajax

           

 

Tijd           Veld Afdeling             Wedstrijd

 

14.40                1A    7/8 jongens       Samenspel 1 – Bijlmerhorst 1

14.54                1A    7/8 jongens       Onze Wereld 1 – Polsstok 2

15.08                1A    meisjes             Achtsprong 3 – Nellestein 5

15.22                1A    7/8 jongens       Bijlmerhorst 1 – Rozemarn 1

15.36                1A    7/8 jongens       Polsstok 2 – Klaverblad 1

15.50                1A    meisjes             Samenspel 4 – Bijlmerhorst 2

16.04                1A    7/8 jongens       Rozemarn 1 – Samenspel 1

16.18                1A    7/8 jongens       Klaverblad 1 – Onze wereld 1

16.32                1A    meisjes             om de 3e en 4e plaats

16.46                1A    meisjes             om de 1e en 2e plaats (finale !)

 

Om 16.20 worden de veldjes 2A en 2B samengevoegd voor:

 

16.32                2AB   7/8 jongens       om de 3e en 4e plaats

16.46        2AB   7/8 jongens       om de 1e en 2e plaats (finale!)

 

Tijd            Veld Afdeling             Wedstrijd

 

14.40                2A    5/6 gemengd     Het Gein 2 – Nellestein 2            

14.40                2B    5/6 gemengd     Wereldwijs 1 – Achtsprong 2

14.54                2A    3/4 gemengd     Het Gein 4 – Polsstok 7

14.54        2B    5/6 gemengd     Nellestein 2 – Blauwe Lijn 3

15.08                2B    5/6 gemengd     Achtsprong 2 – Nellestein 3

15.08                2A    3/4 gemengd     Nellestein 5 – Wereldwijs 2

15.22                2A    5/6 gemengd     Blauwe Lijn 3 – Het Gein 2

15.22                2B    5/6 gemengd     Nellestein 3 – Wereldwijs 1  

15.36                        pauze

15.50                2A    3/4 gemengd     om de 3e en 4e plaats

15.50                2B    5/6 gemengd     om de 3e en 4e plaats

16.04                2A    3/4 gemengd     om de 1e en 2e plaats (finale!)

16.04                2B    5/6 gemengd     om de 1e en 2e plaats (finale !)

 

De prijsuitreiking vindt plaats voor de tribune om 17.10 uur!